Kapat× Destek

Otomatik dezenfektan standı ürünümüz hiç temassız etmeden ellerinizi dezenfekte etmenizi sağlar. Bu ürünümüzü Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine ücretsiz kargo ile ulaştırmaktayız. İletişim için 0532 517 12 85 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

otomatik dezenfektan standı

 

Halk dilinde otomatik dezenfektan standı olarak bilinen dezenfektan standı, sensörlü dezenfektan standı ve fotoselli dezenfektan standı olarakda bilinir. Sensörlü dezenfektan standı ile dezenfektan verici kısmına elinizi götürdüğünde sensör görerek ayarlı bir şekilde dezenfektan vermektedir. El için yeterli miktarda dezenfekte vermesi için ayarlanmış olması fazla dezenfektan kullanımını önlediği gibi sağa sola dezenfektan sıçratmaz ve kullanış açısından en iyi, en lüks dezenfektan standı ürünüdür.

 

otomatik el dezenfektan standı

 

Firmamız sektörün öncüsü olarak sizlere en iyiyi sunmak için sürekli yenilikler araştırmakta olup ürün kalitesini her geçen gün yükseltmektedir. Otomatik dezenfektan standı için kullanmış olduğumuz fotoselli dezenfektan dispenseri garantili ürünlerden tercih edilmiştir. 1. Sınıf kalitede hizmet vermek ve bu zorlu süreçte fırsatçıların önüne geçmek adına ürün fiyatlarımızı en düşük kar marjı ile üretimden direk müşterilerimize Türkiye'nin neresinde olursa olsun ücretsiz kargo ile ulaştırmaktayız.