Kapat× Destek

Sensörlü dezenfektan standı ürünlerimizin içinde lüks model olarak adlandırılmaktadır. Çok kolay kullanım sağlayan sensör aracılığı ile temazsız bir şekilde ellerinizi dezenfekte edebilirsiniz. Firmamız piyasa araştırması yaparak sensörlü yanı fotoselli dezenfektan standı ücertini piyasaya göre en ekonomik şekilde sunmaktadır. Sensörlü dezenfektan standı mızın sensörlü otomatik temas etmeden dezenfektan verme aparatı pahalı olduğu gibi genel malzemeside suntalam değil medefelamdan üretilmektedir. 

 

sensörlü dezenfektan standı

 

Peki mdflam ile suntalam arasında gerçekten çok ciddi kalite farklı var mı? Aslında bu sorunun cevabı genel olarak düşünüldüğünde evet olarak çıkmaktadır. Çünkü mdflam suntalama göre çok daha fazla sıkıştırılmış sağlamlık mukavemti çok daha güçlüdür.

Eski dönemlerde suntalam üretimi o dönemin makinelerine göre üretildiği için kötü bir imaj bırakmış olsada, Fakat günümüz teknolojisinde kesinlikle çok daha sağlam ve kaliteli suntalam üretimi yapılmaktadır. Aynı şekilde Mdf malzemeleride gelişen teknoloji ile son derece sağlam ve güvenilir hale gelmiştir.

Dezenfektan standı ürünlerimizin lüx modeli olarak adlandırdığımız ürünlerimiz tamamen otomatik sensörlü dezenfektan standı modelimiz foteselli dezenfektan standı hiç temassız etmeden kolayca dezenfekte vermektedir.

Ölçüleri 30x139x12  cm’dir.
18mm Medefelam malzemeden üretilmiştir.